back

Керівництво району вітає Архієпископа Чернігівського і Новгород-Сіверського Амвросія з ювілеєм

24 вересня 2013

Керівництво району вітає Архієпископа Чернігівського і Новгород-Сіверського Амвросія із 70-ю річницею від дня народження.

Ви є видатним діячем Церкви Христової, мудрим керівником та великим проповідником у загальноправославному масштабі.

Вам завжди близькі до серця проблеми духовної освіти та життя нашої громади.

Тому прийміть найщиріші вітання із Вашими ювілеями.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, сили і наснаги для творення добра на многії і благії літа.

Голова районної державної адміністрації Микола Ганжа