23 вересня 2013
21 вересня ц.р. у с. Мньов святкували День села. Урочистості розпочалися з мітингу та покладання квітів до обеліску Слави до 70-ї річниці визволення Чернігівського району від німецько-фашистських загарбників.
В програмі свята - концерт учасників художньої самодіяльності Пакульського будинку культури, аматорського колективу з м. Славутича, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, матерів-героїнь та багатодітних родин, розіграш лотереї. В святкових заходах взяла участь керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Куриленко.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації