back

В Жеведі ввели в експлуатацію вуличний газопровід

23 вересня 2013

21 вересня 2013 року в с. Жеведь відбулася урочиста церемонія введення в експлуатацію вуличного газопроводу, приурочена 70-тій річниці визволення Чернігівського краю від фашистських загарбників та Дня партизанської слави. Привітали селян з цією знаковою подією голова районної державної адміністрації Микола Ганжа, голова районної ради Михайло Литвин, народні депутати України Михайло Чечетов, Владислав Атрошенко, Жеведський сільський голова Сергій Рябус та інші посадові особи району.

Народні депутати, керівники району та учасники святково-урочистого заходу здійснили покладання квітів до, відреставрованого за підтримки народного депутата України Михайла Чечетова, пам"ятника загиблих воїнів.

За участі аматорів народного мистецтва відбувся святковий концерт.

Голова районної державної адміністрації Микола Ганжа голова районної ради Михайло Литвин та за результатами виконання Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади вручили Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради Жеведському сільському голові Сергію Рябусу. По закінченні урочистого мітингу народні депутати та керівники району запалили «блакитний вогник» в оселях ветерана Великої Вітчизняної війни, інваліда війни ІІ групи Михайла Семенця та вчительки-пенсіонерки Марії Коваленко.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації