04 вересня 2013
4 вересня ц.р. заступник голови районної державної адміністрації Лідія Гаєвська провела нараду з питань підвищення якості медичних послуг в рамках реалізації завдань, доручень Президента України щодо підвищення рівня медичних послуг.
На нараду були запрошені керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, головні лікарі районних лікарень, завідувачі амбулаторій сімейного типу та ФАПів.
На нараді було обговорено наступні питання:
- Про хід виконання завдань, доручень Президента України Віктора Януковича щодо підвищення рівня медичних послуг в Чернігівському районі;
- Про реалізацію в районі пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих на гіпертонічну хворобу;
- Про медичне обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів;
- Про функціонування ФАПів в районі.
По завершені наради заступник голови районної державної адміністрації Лідія Гаєвська наголосила, що головна мета майбутнього реформування вітчизняної системи охорони здоров’я – поліпшення якості та доступності медичної допомоги населенню, особливо жителів сільської місцевості. Втім, будь – яка реструктуризація медичної галузі неможлива без врахування думок громадськості і радикального вирішення низки супутніх проблем – створення належної інфраструктури, покращення фінансування та належної матеріально – технічної бази закладів охорони здоров’я.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації