04 вересня 2013
4 вересня ц.р. голова районної державної адміністрації Микола Ганжа провів робочу нараду за участю заступників голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів щодо реконструкції та подальшого введення в експлуатацію дошкільного навчального закладу в селі Брусилів.
У заході також взяли участь голова районної ради Михайло Литвин, керівники установ та організацій району.
По завершенню наради голова районної державної адміністрації Микола Ганжа підвів підсумки та надав відповідні доручення.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації