30 серпня 2013
В рамках виконання обласної Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2013-2014 роки та до Дня підприємця Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових і професійних жінок та обласна організація Спілки жінок України запрошують Вас до участі у Форумі ділових і творчих жінок Чернігівщини, який організовується за підтримки державних органів влади.
Мета Форуму: Метою Форуму є об'єднання інтересів жінок нашої області, налагодження комунікацій між успішними жінками-лідерами, розширення можливостей їх професійного та творчого розвитку, реалізації лідерських прагнень жінок в бізнесі, громадській та творчій діяльності.
Даний захід має показати важливість вкладу жінок в усі сфери життедіяльності місцевих громад, надати практичні інструменти для подальшого розвитку жіночого руху та послугувати платформою для спілкування і налагодження зв’язків між представниками бізнесу, державними органами влади, науковцями, представницями творчих професій та ЗМІ.
На Форум запрошуються жінки-лідери: керівники підприємств, установ і організацій міста та області, жінки-підприємниці, творчі та креативні жінки, які матимуть можливість проаналізувати сучасний стан жіночого підприємництва, розвиток творчого потенціалу жінок, здобутки й проблеми, визначити перспективи діяльності та розвитку, обговорити важливість співпраці, а також дізнатись про послуги для розвитку та підтримки власної справи.
Під час роботи Форуму відбудеться виставка «Презентую свою справу», в рамках якої Ви матимете можливість представити свою організацію, фірму, творчі здобутки, продукцію, рекламні матеріали, поділитись досвідом та ідеями розвитку власної справи або творчості.
Бажано мати при собі достатньо рекламно-інформаційного матеріалу про Вашу діяльність для обміну з учасницями Форуму.
Форум ділових і творчих жінок Чернігівщини відбудеться 5 вересня 2013 року з 11:00 до 17:00 у великому залі підприємства “Навчально-методичний центр” профспілок (2-й поверх) за адресою вул. Шевченка, 105а, м. Чернігів. Початок реєстрації – о 10.30.
Благодійний внесок для участі у форумі становить 75 грн. на покриття організаційних видатків та харчування.
Будь ласка, підтвердіть Вашу участь у Форумі за телефонами 670-312, 94-04-28 та обов'язково заповніть анкету-заявку, яку необхідно надіслати нам на електронну пошту [email protected] або занести в каб. 206, 214 Навчально-методичного центру профспілок (вул.Шевченка, 105а).
За інформацією управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації
Анкета-заявка на участь у Форумі