back

Горді за свою державу, за свій край

23 серпня 2013

Напередодні Дня незалежності Україна відзначала ще одне важливе державне свято – День прапора. Районні урочистості відбулися 23 серпня у Михайлокоцюбинській селищній раді. Почесне право підняти Державний прапор було надано кращим вихованцям місцевої гімназії. Символічно, що поруч із жовто-блакитним стягом майоріли прапор Чернігівщини і прапор селища М.-Коцюбинське. Відбувалося це під звуки Державного гімну. Для присутніх це була не лише урочиста, а й щемна мить, коли серце переповнювалося гордістю за свій край, свою державу. Школярі та дошкільнята поклали квіти до пам’ятника загиблим у роки Великої Вітчизняної війни.

"Сьогодні у нас ще одна подія державного рівня, – сказав у вітальному слові селищний голова Микола Завальний. – Пишаюся тим, що нині маємо всі компоненти символіки місцевого самоврядування. Адже від цього дня у селищі майорітиме наш, Михайлокоцюбинський прапор. Три кольори – зелений, синій та малиновий – символізують наші зелені лани, чисту воду древньої ріки та колір козацьких стягів".

Із побажаннями миру, щастя та добробуту до зібрання звернулися голова Чернігівської райдержадміністрації Микола Ганжа та голова райради Михайло Литвин. "За час незалежності, Україна відбулася як держава, нас визнали у світовому співтоваристві. Цю незалежність, вистраждану цілими поколіннями, ми маємо зберегти для наших нащадків", – сказав Микола Ганжа.

Голова райдержадміністрації окреслив основні завдання, які нині ставить Президент України Віктор Янукович. Окрім іншого, це продовольча та енергетична незалежність. Офіційна частина свята продовжилася врученням паспортів громадян України юним михайлокоцюбинцям – Ярославу Ковгану та Артему Бабичу. Після офіційної частини відбувся урочистий концерт, на якому звучали патріотичні та ліричні українські пісні.

За матеріалпми районної газети "Наш край"