back

Киселівська громада також відзначила
День села...

20 серпня 2013

19 серпня відзначили День села жителі Киселівської територіальної громади.

Привітати громаду зі святом прибув голова районної ради Михайло Литвин.

Під час святкування традиційно відзначили найстарших і наймолодших жителів громади, привітали ювілярів.

Малеча досхочу бавилася на встановлених заздалегідь батуті та атракціонах, а місцеві жителі мали змогу скуштувати млинці з медом та яблуками, каравай та багато інших солодощів.

По закінченні урочистої частини розпочався святковий концерт від учасників художньої самодіяльності Киселівки та Брусилова. Приємним продовженням свята стало й театралізоване шоу на конях від учасників з Березанки.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації