20 серпня 2013
19 серпня відзначили День села жителі Киселівської територіальної громади.
Привітати громаду зі святом прибув голова районної ради Михайло Литвин.
Під час святкування традиційно відзначили найстарших і наймолодших жителів громади, привітали ювілярів.
Малеча досхочу бавилася на встановлених заздалегідь батуті та атракціонах, а місцеві жителі мали змогу скуштувати млинці з медом та яблуками, каравай та багато інших солодощів.
По закінченні урочистої частини розпочався святковий концерт від учасників художньої самодіяльності Киселівки та Брусилова. Приємним продовженням свята стало й театралізоване шоу на конях від учасників з Березанки.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації