back

Святкували у Дніпровському

20 серпня 2013

19 серпня, в день Яблучного спасу, святкували День села жителі Дніпровської територіальної громади.

Привітати громаду зі святом прибули керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко та начальник відділу прикордонної служби Дніпровське Леонід Шелест.

Під час святкування відзначили найстарших і наймолодших жителів громади, багатодітних матерів та привітали з днем народження тих, хто народився в день відзначення свята села. Для жителів села проведена безпрограшна лотерея.

Для всіх присутніх звучав чудовий концерт від учасників художньої самодіяльності Дніпровської територіальної громади.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації