back

Районний центр зайнятості надає консультації

21 червня 2013

Трудовий колектив ПСК «Універбаза» Чернігівської ОСС, в очікуванні масового вивільнення, адже заплановано вивільнення 18 працівників. Із метою формування у вивільнюваних поведінки, адекватної ринку праці, зокрема, потребам економіки у спеціалістах відповідного професійного профілю, спрямуванню їх на активізацію власних зусиль у пошуці свого місця у соціумі, упереджуючи наслідки вивільнення, не очікуючи масового вивільнення, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Шеїн Алла Леонідівна та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Чернігівського районного центру зайнятості Заворотна Олена Миколаївна заздалегідь здійснили комплекс адаптаційних послуг для вивільнюваних працівників підприємства.

18.06.2013 в приміщенні ПСК «Універбаза» Чернігівської ОСС відбулась зустріч з працівниками, щодо яких надана інформація до центру зайнятості про заплановане вивільнення.

В ході заходу працівники мали змогу отримати відповіді на всі питання, які їх турбують у переддень вивільнення, зокрема надання послуг вивільнюваним працівникам передпенсійного віку, молоді. Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Шеїн Алла Леонідівна роз'яснила порядок реєстрації в центрі зайнятості. Повідомила про можливості служби зайнятості щодо навчання, отримання ваучерів, відкриття власної справи. Ознайомила з соціальними послугами та видами матеріального забезпечення, які надає центр зайнятості. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Заворотна Олена Миколаївна звернула увагу на попитом на робочу силу на ринку праці за інформаційно-кваліфікаційним складом, наявними вакансіями із бази даних центру зайнятості. А також з метою стимулювання роботодавців до подальшого працевлаштування цих працівників надана інформація щодо можливостей служби зайнятості в частині компенсації єдиного внеску роботодавцям.

Усього звернулись за консультаціями 18 працівників фабрики, в тому числі, особи передпенсійного віку та інваліди. Під час заходу керівництву організації надавались консультації з правових питань.

За інформацією районного цетру зайнятості