back

Святковий концерт

14 червня 2013

14 червня ц.р. у великому залі районної державної адміністрації відбувся святковий концерт, присвячений Дню медичного працівника. У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Микола Ганжа та голова районної ради Михайло Литвин.

На заході були присутні працівники медичної галузі району і поважні гості.

Зі словами щирої вдячності у своєму вітальному слові звернувся голова районної державної адміністрації Микола Ганжа до ветеранів медичної галузі, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей.

Також він звернувся до молоді, яка тільки починає свою діяльність та зазначив, що їх завдання — увібрати все краще з того, що накопичено попередниками, перейняти досвід старших колег, стати для них гідною зміною.

Зі святом вітали:

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Володимир Конюший, начальник відділу культури та туризму районної державної адміністрації Світлана Шкуропат, начальник управління державного казначейства у Чернігівському районі Григорій Стеченко.

керівники сільгосппідприємств «Жукотківське» Юрій Горілко, СВК «Полісся» Михайло Купрієнко, Товариства «Україна» Олексій Масюк .

сільські голови: Микола Завальний з Михайло - Коцюбинського, Алла Лісова з Халявина, Микола Білоус з Терехівки.

голова правління ЗАТ „Аптека № 180” Тетяна Закидальська, начальник управління ветеринарної медицини Сергій Мельниченко, начальник Чернігівського районного відділу управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області В’ячеслав Вернидуб.

В рамках заходу з нагоди присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» також голова районної державної адміністрації Микола Ганжа та голова районної ради Михайло Литвин привітали Матрону Власенко, Надію Євдокимову, Ганну Куц, Ганну Лутченко, Ганну Пархоменко, Марію, Любов Стешенко.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації