08 травня 2013
Яскраву тематичну концертну програму підготували учасники художньої самодіяльності закладів освіти та культури району на загально районне свято з нагоди Дня перемоги.
Зворушливо та сердечно звучали пісні на воєнну тематику у виконанні Марини Бородухи, Олени Коршак, Тетяни Якубець, Олени Музиченко, Ольги Ющенко та Олександри Гущиної.
Своєю дитячою безпосередністю і чистотою виконання вразив Микола Макеєв з піснею «Казаки в Берлине».
Тепло приймали гості заходу жіночі вокальні ансамблі з Михайло-Коцюбинського районного будинку культури та Ведильцівського сільського будинку культури.Попурі на теми воєнних мелодій прозвучали у виконанні андріївських баяністів.
Історію воєнних літ емоційно відтворили учасники танцювального колективу з Радянськослобідської загальноосвітньої школи.
Зі сльозами на очах ветерани сприймали пісню «День Победы» у виконанні соліста Михайло-Коцюбинського районного будинку культури Віктора Кравченка.
Урочистий настрій і святкову атмосферу підтримував духовий оркестр Музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України.
Родзинкою заходу були театралізовані партизанські привали Смолинської та Пакульської територіальних громад.
Зелена галявина у парку Слави була прикрашена різноманітними виставками на військову тематику – добірки краєзнавчих матеріалів про героїв війни, учасників партизанського руху та воїнів-визволителів даної місцевості.
Своїм наповненням цікавого матеріалу доповнювала виставка центральної районної бібліотеки під назвою «Сторінками безсмертя й величності подвигу» та Новоселівського музею «Яцево у роки Великої Вітчизняної війни».
Яскраво вбрані представники сільських громад радо вітали гостей та учасників свята на фоні виставок декоративно-ужиткового мистецтва.
Особливу увагу привертали дитячі вироби із дерева, бісеру, кераміки, паперу, вихованців будинку школяра.
Свято завершилось надвечір, ветерани повертались додому отримавши велике задоволення.
За інформацією відділу культури і туризму Чернігівської районної державної адміністрації