back

Представники японської компанії вивчають потреби Чернігівщини, аби долучитися до відновлення області

15 вересня 2023

 

   У рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва сьогодні в області з ознайомчим візитом перебувають представники однієї з інвестиційних японських компаній, що спеціалізується на транскордонній електронній комерції.

 

   «На нещодавньому форумі Японія&Україна я мав змогу розповісти про наслідки російської агресії для області та ключові потреби. Дуже цінно, що ця доповідь не залишилася без уваги і вже є фідбек», - зазначив під час зустрічі з делегатами начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

 

   Компанія наразі ставить собі за мету віднайти нішу у допомозі з відновленням області. Відтак принагідно її представники також відвідають кілька об’єктів культури та охорони здоров’я, що зазнали значних руйнувань

   До слова, Чернігівщина вже має досвід співпраці з Японією під час повномасштабного вторгнення. Зокрема від державних інституцій дуже вчасно були надані зарядні станції та генератори для критичної інфраструктури, а неурядові організації долучилися до відбудови двох дитсадків у Чернігові.

   Регіональний офіс міжнародного співробітництва — ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

 

 

За інформацією
 Чернігівської обласної військової адміністрації