back

Долучайся до стрілецького батальйону!

01 лютого 2023

 

З кожним днем героїчного опору російській навалі Україна змінює ставлення до себе і дивує світ. Ми виборюємо для своєї країни майбутнє, яке насправді заслуговуємо. Сьогодні ми будемо сильнішими, адже тисячі людей приєднуються до лав Збройних Сил України та Сил територіальної оборони.

 Україна потребує тих, хто готовий стати на захист рідного краю, готовий давати відсіч ворогу. Кожен, хто може долучитися до боротьби з окупантами, повинен це робити.

 Чернігівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – Захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.

 Запрошуємо військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщені особи, або тимчасово перебувають на території Чернігівської області приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

 Всіх, хто прагне наблизити нашу перемогу та приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ, чекаємо  в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Чернігівського району за місцем проживання.

 

Захисти свій дім!

                                  Захисти свою сім’ю!

                                                                        Захисти Україну!

 

Чернігівський районний ТЦК та СП  м.Чернігів, пр.Перемоги,141  

 

1 відділ Чернігівського районного ТЦК та СП

м.Городня, вул.Чернігівська, 40 

 

2 відділ Чернігівського районного ТЦК та СП

смт.Козелець, вул.Соборності, 86 б

 

3 відділ Чернігівського районного ТЦК та СП

смт.Куликівка, вул.Миру, 110

 

4 відділ Чернігівського районного ТЦК та СП

смт.Ріпки, вул.Грициніна, 23