back

Дошкільний підрозділ відкрився у Слабинській школі

02 лютого 2022

 

    1 лютого в Гончарівській громаді відбулося свято – запрацював підрозділ дошкільної освіти „Джерельце” у Слабинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

    Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх із чудовою подією завітали голова Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслав Чаус та його заступник Дмитро Іванов, голова обласної ради Олена Дмитренко, перший заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Лариса Юрченко, Гончарівський селищний голова Віталій Рудник та інші посадові особи.

    Гості привітали дітей, їхніх батьків та колектив садочка із урочистою подією, побажали всім здоров’я, миру, злагоди, доброї долі та вручили цінні подарунки.

    У дошкільному підрозділі закладу освіти планується функціонування однієї різновікової групи, в якій виховуватимуться 13 дітей дошкільного віку з сіл Слабин та Якубівка. Для дітей із с. Якубівка організовано підвіз.

    Ремонтні роботи проведено за кошти місцевого бюджету на суму 1,3 млн. гривень: встановлено металопластикові вікна, підібрано зручні дитячі меблі (для відпочинку, розваг, навчання), поповнено сучасним кухонним обладнанням, облаштовано дитячий майданчик, обладнано сучасні туалетні кімнати.  

 

 

Відділ організаційної роботи,

інформаційної діяльності та цифрового розвитку

апарату райдержадміністрації