back

Відбулося навчання

31 січня 2022

 

   Сьогодні, 31 січня, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко провела навчання працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

     На нараді розглянуто наступні питання:

  • про стан роботи з документами, здійснення контролю та їх виконання в  райдержадміністрації;
  • про забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України, посилення уваги при роботі з документами з обмеженим доступом, службової інформації та відповідальності за порушення зазначених вимог, виток інформації з обмеженим доступом (враховуючи особливу зацікавленість спецслужб Російської Федерації отримати різними способами вказану інформацію);
  • електронні листки непрацездатності, порядок повідомлення про відкриття е-лікарняного.

   З інформацією до присутніх звернулися: Лариса Михайлівська – начальник загального відділу та з питань контролю апарату райдержадміністрації, Володимир Клименко – начальник відділу мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату РДА та Олена Вершиніна – завідувач сектору по роботі з персоналом.

     Підсумки навчання підбила керівник апарату Тетяна Куриленко.

 

 

Відділ організаційної роботи,

інформаційної діяльності та цифрового розвитку

апарату райдержадміністрації