back

Шановні земляки!

21 січня 2022

 

    Вітаю вас із визначним державним святом – Днем Соборності України!

    22 січня 1919 року відбулась історична подія, до якої віками прагнули наші пращури – об’єдналися Схід і Захід України. Саме цього дня  був ухвалений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. І постала єдина соборна Українська держава!

   Відтоді День Соборності нагадує нам про те, що Україна не розділена, що взаємна повага і підтримка, спільність в цілях і діях всього нашого суспільства є гарантією успіху Української держави в цілому, благополуччя і добробуту кожного громадянина.

     Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень. Хай любов до рідного краю і надалі згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання України.

   Пишаймося, що ми українці! Слава Україні – соборній, єдиній, неподільній! Слава її Героям!

 

З повагою

в.о. голови райдержадміністрації                     Лариса ЮРЧЕНКО