05 січня 2022
На сьогодні в Чернігівській області вже розпочато процес бустерного щеплення, що вводиться людям віком 60+, медикам і співробітникам будинків інтернатного типу. Про це повідомляє голова ОДА В’ячеслав Чаус.
Це дасть змогу підсилити захист після 6-9 місяців від основної вакцинації. У наявності Pfizer і Moderna. Окрім того, область наближається до 45-відсоткового порога щеплень двома дозами.