20 грудня 2021
Сьогодні у Кіптівській громаді урочиста подія – відкриття дитячого садочка "Лелека". На свято завітали голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус та його заступник Жанна Шерстюк, начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Ярослав Слєсаренко, в.о.голови райдержадміністрації Лариса Юрченко.
Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.
У старому корпусі школи реконструювали та утеплили дах і стіни, оновили котельню, усі інженерні мережі. Приміщення переобладнані відповідно до стандартів Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. Тепер тут 5 просторих кімнат. Велика ігрова, спальня, спортивна зала, харчоблок та окрема їдальня, санвузли, в тому числі інклюзивний, приміщення для прання, кабінети та підсобки. Проєкт реалізовано у межах президентської програми «Велике будівництво». Вартість робіт – 6,9 мільйона гривень: 4,2 мільйона – кошти ДФРР, 2,7 мільйона – з місцевого бюджету.
Тож вже від сьогодні тут лунає щирий дитячий сміх. Найменші мешканці громади отримали свій „дім радості”, де будуть навчатися, виховуватися, спілкуватися з однолітками і успішно готуватися до навчання у школі.
Відділ організаційної роботи,
інформаційної діяльності та цифрового розвитку
апарату райдержадміністрації