back

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

17 грудня 2021

 

   Сьогодні, 17 грудня, в.о.голови районної державної адміністрації Лариса Юрченко провела чергове засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглядалося питання про затвердження проєкту районного бюджету на наступний 2022 рік та надання його на розгляд сесії районної ради. В роботі колегії взяв участь голова районної ради, член колегії райдержадміністрації Микола Силенко.

 

Відділ організаційної роботи,

інформаційної діяльності та цифрового розвитку

апарату райдержадміністрації