14 грудня 2021
Сьогодні, 14 грудня, в.о.голови райдержадміністрації Лариса Юрченко взяла участь у співбесідах з головами окремих сільських, селищних рад, які провів голова Чернігівської районної ради Микола Силенко. У нараді взяв участь генеральний директор КНП «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Віктор Куниця.
Під час зустрічей обговорювалися питання щодо функціонування закладів первинної ланки медичної допомоги в умовах підвищення заробітної плати медичним працівникам з 01.01.2022 року.
Відділ організаційної роботи,
інформаційної діяльності та цифрового розвитку
апарату райдержадміністрації