back

Відбулися співбесіди щодо фінансування первинної ланки медицини

14 грудня 2021

 

   Сьогодні, 14 грудня, в.о.голови райдержадміністрації Лариса Юрченко взяла участь у співбесідах з головами окремих сільських, селищних рад, які провів голова Чернігівської районної ради Микола Силенко. У нараді взяв участь генеральний директор КНП «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Віктор Куниця.

   Під час зустрічей обговорювалися питання щодо функціонування закладів первинної ланки медичної допомоги в умовах підвищення заробітної плати медичним працівникам з 01.01.2022 року.

 

 

Відділ організаційної роботи,

інформаційної діяльності та цифрового розвитку

апарату райдержадміністрації