07 грудня 2021
Сьогодні, 7 грудня, відбулося засідання одинадцятої сесії Чернігівської районної ради восьмого скликання, яке відкрив і провів голова районної ради Микола Силенко.
У роботі сесії взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Куриленко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
На початку засідання Микола Силенко та Тетяна Куриленко привітали усіх зі святом – Днем місцевого самоврядування та вручили відзнаки кращим.
Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду проєктів рішень чергової сесії. Загалом, розглянуто та прийнято рішень із 24 питань порядку денного сесії. Так як, всі питання були детально розглянуті на засіданнях постійних комісій, то сесія пройшла конструктивно і злагоджено.
Відділ організаційної роботи,
інформаційної діяльності та цифрового розвитку
апарату райдержадміністрації