07 грудня 2021
Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!
Цей день пов’язаний зі здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднує працівників всіх рівнів місцевого самоврядування та лідерів територіальних громад.
Вам випала відповідальна місія – представляти територіальні громади, визначати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення.
Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, знаходяться найближче до жителів громад та несуть головну відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.
Нехай цей святковий день надасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільності і у всьому демократичному світі.
Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності і самоврядування.
З повагою
в.о. голови райдержадміністрації Лариса ЮРЧЕНКО