back

Пам’ятаємо…

29 листопада 2021

 

   27 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, та напередодні, 26 листопада, у громадах району відбулися жалобні заходи.

   Представники місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та громадськість вшанували пам’ять мільйонів людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть. Учасники заходів поклали до підніжжя пам’ятних знаків квіти.

     У храмах пройшли поминальні панахиди.

   27 листопада, у суботу, о 16:00 мешканці району долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку".