25 листопада 2021
Сьогодні, 25 листопада, відбулося навчання працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, яке провела керівник апарату райдержадміністрації Тетяна КУРИЛЕНКО.
У нараді взяв участь начальник Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олександр Сапон.
Розглянуто наступні питання: основи підготовки та ведення національного спротиву, виконання етичних норм поведінки державного службовця, вакцинація працівників райдержадміністрації проти Covid.
Підсумки навчання підбила керівник апарату Тетяна КУРИЛЕНКО.
Відділ організаційної роботи,
інформаційної діяльності та цифрового розвитку
апарату райдержадміністрації