back

Засідання районної комісії щодо проходження альтернативної (невійськової) служби

22 листопада 2021

 

   Сьогодні, 22 листопада, відбулося засідання районної комісії щодо проходження альтернативної (невійськової) служби, яке провела голова комісії, керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна КУРИЛЕНКО.

   На комісії розглянуто питання про направлення для проходження альтернативної (невійськової) служби відповідно поданих заяв.

   За результатами роботи комісією ухвалено рішення. Підсумки підбила голова комісії Тетяна КУРИЛЕНКО.