back

КНП “Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” повідомляє

19 листопада 2021

 

З 22.11.2021 року лікар Чернігівської амбулаторії Маглич Алла Миколаївна звільняється з роботи в зв'язку з виходом на пенсію.

 

 

Всі декларації, які пацієнти уклали з Маглич А.М., будуть автоматично розірвані.

 

 

В той же час з 01.12.2021 року на роботу в Чернігівську амбулаторію переходить молода лікарка Фурлєтова Наталія Олександрівна, яка буде набирати собі пацієнтів.

 

 

Запрошуємо декларантів Маглич А.М. переукласти декларації з Фурлєтовою Н.О. та і надалі обслуговуватись в нашому центрі.