back

Засідання районної комісії щодо проходження альтернативної (невійськової) служби

17 листопада 2021

 

    17.11.2021 року в райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії щодо проходження альтернативної (невійськової) служби, яке провела голова комісії, керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна КУРИЛЕНКО.

   В роботі комісії взяли участь начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань запобігання корупції Городнянської міської ради Ігор БЕРЕБЕРА, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи Чернігівської міської ради Андрій ТКАЧ, представники релігійних організацій.

   Під час засідання розглянуто заяви, що надійшли від громадян України – жителів Чернігівського району, щодо проходження альтернативної (невійськової) служби.

   За результатами роботи комісією ухвалено рішення. Підсумки підбила голова комісії Тетяна КУРИЛЕНКО.