back

Питання співфінансування медичних закладів обговорювалося на нараді

12 листопада 2021

 

    Сьогодні, 12 листопада, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Лариси ЮРЧЕНКО відбулося засідання круглого столу з питань взаємодії органів місцевого самоврядування з комунальними некомерційними підприємствами охорони здоров’я Чернігівського району, яке провів голова Чернігівської районної ради Микола СИЛЕНКО.

    У нараді взяли участь генеральний директор КНП «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Віктор КУНИЦЯ, генеральний директор КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» Дмитро РУДЕНКО, представники департаменту фінансів та управління охорони здоров’я облдержадміністрації, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, сільські, селищні голови.

    У ході зустрічі обговорювалися питання співфінансування на енергоносії ценральної районної лікарні з місцевих бюджетів через місцеві програми та функціонування центру первинної медико-санітарної допомоги на поточний та наступний роки. Зі слів представника департаменту фінансів надання такої фінансової підтримки не суперечить Бюджетному кодексу України. Представник управління охорони здоров’я ОДА акцентувала увагу на збереженні ліжкового фонду в ЦРЛ для надання якісних медичних послуг населенню. Обговорення проходило жваво та конструктивно.

    Підсумки роботи підбили голова районної ради Микола СИЛЕНКО та перший заступник голови райдержадміністрації Лариса ЮРЧЕНКО.

 

 

 

 

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та цифрового розвитку

апарату райдержадміністрації