10 листопада 2021
9-10 листопада у Чернігівському районі перебувала лікарка загальної практики сімейної медицини, педіатр, дитячий гастроентеролог, тренерка Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Алла ШКІЛЬ.
9 листопада вона відвідала Киїнську та Михайло-Коцюбинську, а 10 листопада – Киселівську, Березнянську, Седнівську та Тупичівську громади та поспілкувалася з їх жителями.
Тема зустрічей – вакцинування проти COVID-19. Адже вакцинація – це важливий крок до збереження здоров’я і життя та єдиний ефективний спосіб подолання пандемії!
Під час спілкування присутні отримали відповіді на усі хвилюючі питання. Зустрічі були цікавими, актуальними та продуктивними, за що жителі громад дуже вдячні Аллі Анатоліївні.
За інформацією відділу організаційної роботи,
інформаційної діяльності та цифрового розвитку
апарату райдержадміністрації