back

Голова привітав зі святом працівників соціальної сфери

05 листопада 2021

 

    5 листопада, напередодні Дня працівника соціальної сфери, голова райдержадміністрації Василь ТРОЙНА привітав колектив управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації з професійним святом та вручив відзнаки кращим.

 

    У вітальному слові очільник району наголосив на важливості та необхідності професії, яку вони обрали, висловив подяку за їхню нелегку благородну працю та побажав миру, здоров’я, сімейного затишку, злагоди та достатку.

   

    Також Василь ТРОЙНА привітав зі святом директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Валентину ЛУГОВУ, яка донедавна багато років очолювала управління соціального захисту населення райдержадміністрації, та побажав успіхів на відповідальній посаді.

 

 

 

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та цифрового розвитку

апарату райдержадміністрації