back

Засідання районної комісії щодо проходження альтернативної (невійськової) служби

04 листопада 2021

 

     04.11.2021 року в райдержадміністрації відбулося засідання комісії щодо проходження альтернативної (невійськової) служби Чернігівської районної державної адміністрації, яке провела голова комісії, керівник апарату  РДА Тетяна КУРИЛЕНКО.

    У роботі комісії взяли участь т.в.о. начальника Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Василь ХАЛІМОНЕНКО та начальник Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр САПОН.     

   У ході засідання  розглянуто питання про завдання, порядок організації роботи комісії. 

              

     Підсумки підбила  Тетяна КУРИЛЕНКО. За результатами засідання комісією ухвалено рішення.

 

 

 

За повідомленням відділу мобілізаційної та

режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації