04 листопада 2021
04.11.2021 року в райдержадміністрації відбулося засідання комісії щодо проходження альтернативної (невійськової) служби Чернігівської районної державної адміністрації, яке провела голова комісії, керівник апарату РДА Тетяна КУРИЛЕНКО.
У роботі комісії взяли участь т.в.о. начальника Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Василь ХАЛІМОНЕНКО та начальник Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр САПОН.
У ході засідання розглянуто питання про завдання, порядок організації роботи комісії.
Підсумки підбила Тетяна КУРИЛЕНКО. За результатами засідання комісією ухвалено рішення.
За повідомленням відділу мобілізаційної та
режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації