back

На Чернігівщині з 30 жовтня вводиться червоний рівень епіднебезпеки

29 жовтня 2021

 

Відповідно до рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 00 год. 00 хв 30 жовтня 2021 р. на території Чернігівської області запроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

За інформацією сектору з питань

цивільного захисту апарату райдержадміністрації