28 жовтня 2021
Учора, 27 жовтня, відбулося засідання Громадської ради при Чернігівській райдержадміністрації, у якому взяли участь перший заступник голови РДА Лариса ЮРЧЕНКО та генеральний директор КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» Дмитро РУДЕНКО.
Основне питання, яке розглядалося, – затвердження плану роботи Громадської ради на 2021 рік. У ході зустрічі обговорювалися й інші нагальні питання. Лариса ЮРЧЕНКО відповіла на запитання присутніх щодо механізму взаємодії з головами територіальних громад, а керівник медичного закладу розповів про роботу лікарні в період пандемії.
За інформацією відділу організаційної роботи,
інформаційної діяльності та цифрового розвитку
апарату райдержадміністрації