back

Засідання Громадської ради

28 жовтня 2021

 

   Учора, 27 жовтня, відбулося засідання Громадської ради при Чернігівській райдержадміністрації, у якому взяли участь перший заступник голови РДА Лариса ЮРЧЕНКО та генеральний директор КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» Дмитро РУДЕНКО.

     Основне питання, яке розглядалося, – затвердження плану роботи Громадської ради на 2021 рік. У ході зустрічі обговорювалися й інші нагальні питання. Лариса ЮРЧЕНКО відповіла на запитання присутніх щодо механізму взаємодії з головами територіальних громад, а керівник медичного закладу розповів про роботу лікарні в період пандемії.

 

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та цифрового розвитку

апарату райдержадміністрації