back

Нарада з начальниками служб у справах дітей та фахівцями із соціальної роботи

22 вересня 2021

 

  22 вересня 2021 року перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса ЮРЧЕНКО провела семінар-нараду для начальників служб у справах дітей та фахівців із соціальної роботи сільських, селищних та міських рад Чернігівського району.

 В нараді взяли участь заступник начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації Юлія ОЛИФІРЕНКО та директор обласного центру соціальних служб Алла КОТ.

  Анатолій УСИК, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації, ознайомив присутніх зі станом справ у районі щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання, наголосивши на необхідності звернути увагу на дітей, які виховуються в закладах інституційного догляду. Із 466 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 409 - охоплені сімейними формами виховання, 57 - знаходяться в інтернатних закладах.

  Заступник начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації Юлія ОЛИФІРЕНКО відмітила позитивну роботу служб у справах дітей окремих сільських рад щодо виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах; звернула увагу на необхідності вивчення рівня життя кожної родини, де діти влаштовані на цілодобове перебування в інституції, та під час проведення всеукраїнського рейду «Урок». Особливий акцент був поставлений на питання щодо розширення мережі прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, патронатних сімей.

  Директор обласного центру соціальних служб Алла КОТ розповіла про особливості роботи соціальних працівників з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, поінформувала про можливість влаштування осіб соціально незахищених категорій до закладів тимчасового перебування.

  Головні спеціалісти служб у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна ОСТАПЕНКО та районної державної адміністрації Олександр МОЛИБОГА надали роз’яснення та практичну допомогу щодо роботи у всеукраїнській єдиній інформаційно-аналітичній системи «Діти».

  Підсумки наради підвела Лариса ЮРЧЕНКО, надавши відповідні рекомендації та доручення.

 

За інформацією служби у справах дітей

райдержадміністрації