back

Нарада щодо транспортного сполучення

20 вересня 2021

 

  Сьогодні, 20 вересня, голова райдержадміністрації Василь Тройна провів робочу зустріч з перевізником ФОП Купрійчук Г.М., в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Юрченко та перший заступник М.Коцюбинського селищного голови Олександр Балабушка.

  На зустрічі обговорювалися питання щодо пропозицій автобусного сполучення між населеними пунктами М.Коцюбинської громади: зокрема компенсація збитків, підписання тимчасової угоди та інше.