17 вересня 2021
Сьогодні, 17 вересня 2021 року, голова Чернігівської райдержадміністрації Всиль Тройна провів онлайн нараду з сільськими, селищними головами щодо підготовки закладів охорони здоров’я первинної ланки до роботи в осінньо-зимовий період та вирішення проблемних питань, пов’язаних з передачею приміщень лікувальних закладів та приладів обліку до територіальних громад.
В нараді взяли участь заступник голови Чернігівської районної ради Василь Леоненко, перший заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації Лариса Юрченко, генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Куниця.
Про передачу приміщень лікувальних закладів первинної ланки до територіальних громад доповідав генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Куниця.
На нараді проаналізовано рівень підготовки первинної ланки закладів охорони здоров’я до стабільної роботи в осінньо-зимовий період, про що доповіли представники сільських, селищних рад.
Оксана Логвинчук, заступник генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернігівський районний центр ПМСД», ознайомила учасників онлайн наради з тими викликами, які очікують в осінньо-зимовий період та наголосила на необхідності проходження вакцинації від COVID-19.