back

Відбулося чергове засідання сесії районної ради

16 вересня 2021

 

  16 вересня голова райдержадміністрації Василь ТРОЙНА взяв участь у роботі дев'ятої  сесії Чернігівської районної ради восьмого скликання, яку провів голова районної ради Микола СИЛЕНКО.

     Пленарне засідання сесії районної ради пройшло злагоджено та конструктивно. Депутати розглянули питання про схвалення Прогнозу районного бюджету  Чернігівського  району на 2022-2024 роки; про затвердження звіту про  виконання фінансового  плану комунального  некомерційного підприємства «Чернігівська центральна  районна  лікарня» Чернігівської районної  ради  Чернігівської  області на 2021 рік за І півріччя; про  затвердження фінансового плану  комунального  некомерційного  підприємства «Чернігівська центральна  районна  лікарня» Чернігівської районної  ради  Чернігівської  області на 2021 рік (зі змінами) та інш. Всі питання порядку денного попередньо розглядалися галузевими постійними комісіями. В результаті обговорення ухвалено відповідні рішення, питання про звернення до Президента і Кабінету Міністрів України щодо підвищення пенсій депутати районної ради не підтримали.