back

Розглянули питання погашення заборгованості із заробітній платі

15 вересня 2021

 

  Сьогодні, 15 вересня, голова районної державної адміністрації Василь Тройна провів засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. В засіданні комісії взяв участь голова районної ради Микола Силенко.

  На засіданні комісії були заслухані інформації голови Остерської міської ради щодо ситуації та шляхів вирішення питання погашення заборгованості із заробітної плати КНП «Остерська міська лікарня» Остерської міської ради та голови Городнянської міської ради щодо забезпечення ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати педагогічним працівникам відділу освіти Городнянської міської ради

  За результатами наради прийняті відповідні рішення та надані доручення керівникам установ та організацій стосовно виконання спільних заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати.

 

За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації