08 вересня 2021
Сьогодні, 08 вересня, голова Чернігівської райдержадміністрації Василь Тройна здійснив робочу поїздку до Остерської громади, де під час зустрічі з керівниками закладів освіти Остерської міської ради обговорено стан вакцинації. Особливу увагу приділено щепленню від COVID-19 педагогічних працівників.
Опісля Василь Тройна поспілкувалася з працівниками виконавчого комітету міськоїради, ознайомився з роботою пункту вакцинації. Тут також говорили про ситуацію з імунізацією.
У ході зустрічей з керівниками громади було наголошено на необхідності активізувати роз’яснювальну роботу серед жителів щодо важливості вакцинації.