28 серпня 2021
У Михайло-Коцюбинському вшанували захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Юрченко, Михайло-Коцюбинський селищний голова Ніна Ворох, т.в.о. начальника Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Валерій Корсак, родичі загиблих односельців, представники громадськості та військові.
Присутні здійснили покладання квітів до пам’ятної стели загиблим в АТО жителям М.Коцюбинського та низько схилили голови у скорботі перед пам’яттю усіх полеглих у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Заходи до Дня пам’яті захисників України також пройдуть в усіх громадах району.
Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності
та цифрового розвитку райдержадміністрації