back

Установчі збори відбулися

20 серпня 2021

 

    20 серпня відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

   Вітаючи учасників засідання, Лариса Юрченко, перший заступник голови РДА, наголосила, що райдержадміністрація завжди відкрита для діалогу та налаштована на конструктивну співпрацю з громадськістю задля пошуку ефективних рішень на користь жителів району.

  Наталія Проскуріна, голова ініціативної групи з формування Громадської ради при райдержадміністрації, поінформувала присутніх про результати підготовки до установчих зборів.

    Вона повідомила, що перевіривши документи, які  надійшли від 15-ти претендентів, ініціативна група допустила до участі в установчих зборах 14 кандидатур. Оскільки кількісний склад Громадської ради, визначений ініціативною групою, становить 14 осіб,  рейтингове голосування не знадобилося і всі присутні на зборах кандидати автоматично увійшли до складу нової Громадської ради.

     Новообрана Громадська рада розпочне свою роботу після затвердження її складу головою райдержадміністрації.

 

 

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату райдержадміністрації.