19 серпня 2021
19 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Юрченко взяла участь у роботі восьмої сесії Чернігівської районної ради восьмого скликання, яка пройшла під головуванням голови районної ради Миколи Силенка.
На початку пленарного засідання до присутніх звернулася заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш, яка подякувала депутатам за їх працю та привітала усіх з прийдешніми святами – Днем Державного Прапора та 30-ю річницею незалежності України.
Пленарне засідання сесії районної ради пройшло злагоджено та конструктивно. Депутати розглянули 19 питань, включених до порядку денного, які попередньо розглядалися галузевими постійними комісіями. В результаті обговорення з усіх питань було ухвалено відповідні рішення.
Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності
та цифрового розвитку райдержадміністрації