05 липня 2021
Сьогодні, 5 липня, у приміщенні районної ради виїзною бригадою було проведено ревакцинацію працівників Чернігівської райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради та депутатів районної ради. Службовці отримали друге щеплення від COVID-19 препаратом виробництва Pfizer.
Вакцинація - це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.