back

Туризм як пріоритетний напрям соціально-економічного розвитку району

02 липня 2021

 

02.07.2021 року відбулась нарада за участю представників територіальних громад щодо розвитку туристичної галузі в Чернігівському районі. В ході наради обговорені проблемні питання щодо розробки туристичних маршрутів, залучення інвестиційних коштів до створення належних умов перебування туристів. Голова районної державної адміністрації Василь Тройна дав доручення утворити оргкомітет, який буде займатися розробкою та просуванням туристичних маршрутів на території району, підготовкою на карті району фото- та відеоматеріалів визначних історичних пам’яток та їх популяризації на мультимедійних та електронних ресурсах. 

 
 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та цифрового розвитку райдержадміністрації