back

Зустріч з представниками Київської та Чернігівської торгово-промислових палат

01 липня 2021

 

  30 червня відбулася зустріч голови Чернігівської райдержадміністрації Василя Тройни з президентом Київської торгово-промислової палати Миколою Засульським, віцепрезидентом Чернігівської торгово-промислової палати Петром Конюхом та депутатом Чернігівської обласної ради, членом Чернігівської торгово-промислової палати Сергієм Сергієнком за участю голови Чернігівської районної ради Миколи Силенка.

  У ході зустрічі обговорили перспективи співпраці між органами державної влади і торгово-промисловою палатою щодо створення сприятливих умов для розвитку підприємництва, захисту його інтересів та створення робочих місць в Чернігівському районі. На майбутнє заплановано робочу зустріч з Чернігівською торгово-промисловою палатою.

 

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та цифрового розвитку райдержадміністрації