back

Робоча поїздка до Остерської громади

25 червня 2021

 

    Учора, 24 червня, відбулася робоча поїздка керівника апарату облдержадміністрації Станіслава Роботи до Остерської громади. У зустрічі взяли участь голова Чернігівської райдержадміністрації Василь Тройна, заступник голови  райдержадміністрації Віталій Шаповалов та Остерський міський голова Леонід Мисливець.

 

    Посадовці завітали до Бази відпочинку «Остер», де оглянули територію та об’єкти нерухомості. Далі робоча група побувала у Остерській міській лікарні та ДП «Остерське лісове господарство». Під час відвідування стадіону у м.Остер керівники області та району ознайомилися з об’ємом виконаних робіт при його капітальному ремонті.

 

    У ході поїздки було вивчено та обговорено низку проблемних питань, які потребують першочергового вирішення.

 

  Насамкінець відбулася екскурсія по Парку живої природи «Беремицьке», де гості ознайомилися із заповідними і туристичними частинами парку.

 

За повідомленням відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату райдержадміністрації