18 червня 2021
Сьогодні члени районної міжвідомчої комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей здійснили виїзд до національно-патріотичного табору «Я – УКРАЇНЕЦЬ!», що розташований неподалік с.Количівка. Табір працюватиме в три зміни, кожна з яких готова прийняти 60 дітей та підлітків.
Члени комісії спільно з адміністрацією табору обговорили особливості організації літнього відпочинку в 2021 році, зокрема наголошувалося на додержанні всіх санітарних норм у зв’язку з карантином, спричиненим коронавірусною інфекцією COVID-19.
По завершенню комісійного огляду складено Акт приймання наметового табору.
За інформацією відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської райдержадміністрації