17 червня 2021
Сьогодні, 17 червня, під головуванням голови районної ради Миколи Силенка відбулася сьома сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко, голова районної державної адміністрації Василь Тройна. На сесію були запрошені керівники комунальних закладів, представники управлінь та відділів районної державної адміністрації, а також засобів масової інформації.
Перед початком роботи сесії голови обласної, районної ради та райдержадміністрації привітали з професійним святом медичних працівників району та вручили нагороди кращим з них.
Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії, які попередньо розглядалися постійними комісіями районної ради.
Серед основних питань: звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2021 року, звіти про виконання районних програм та інші.
Усього було розглянуто 38 питань, внесених до порядку денного сесії, та прийнято відповідні рішення (з переліком питань та результатами поіменного голосування можна ознайомитися на офіційному вебсайті районної ради).
За повідомленням відділу організаційної роботи,
інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату райдержадміністрації