back

Навчання працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації

16 червня 2021

 

  Сьогодні керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко провела навчання працівників апарату та структурних підрозділів РДА.

 На нараді розглянуто та опрацьовано наступні питання: складання індивідуальних програм підвищення кваліфікації новопризначених працівників, повідомлення викривача про можливі факти порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», державний захист, права та гарантії захисту викривача, загальні рекомендації щодо забезпечення інформаційної безпеки при роботі в мережі Інтернет, планування роботи райдержадміністрації та висвітлення інформації на офіційному вебсайті, систематизація та зберігання документів у діловодстві.

    Підсумки навчання підвела керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Куриленко.

 

 

За повідомленням відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату райдержадміністрації